Hakkımızda

 

Zeray Prefabrik Çelik Yapı olarak kurulduğumuz günden itibaren amacımız; prefabrik kullanımıyla ilgili yanlış bilinen doğruları düzeltmek, kaliteli ürün ve hizmeti tanıtmaktır. Kısa sürede amaçlarına ulaşmış bir firma olarak müşteri sayımızı her geçen gün katlıyoruz. Alanında uzman kadromuz sayesinde ortaya çıkardığımız yapıların kalitesi bizi sektörde açık ara öne taşımıştır. Yıllardır pazardaki konumumuzu koruyor, değişen dünyaya ayak uydurarak kendimizi geliştiriyoruz. İhtiyaçlara eksiksiz karşılık verebilmek için yıllar geçtikçe biriken bilgi ve tecrübelerimizi üst üste koyuyor ve ortaya tam da ismimize yaraşır işler çıkarıyoruz. Güvenle atılan her adıma karşılık verebiliyoruz. Sunduğumuz ürün ve hizmetin arkasında durarak yaşanacak herhangi bir aksilikte bizzat ilgileniyor, garantimizi sağlıyoruz.

 

Zeray Prefabrik Çelik Yapı müşterilerin olası istek ve ihtiyaçlarına hakim olarak bu işe başladık ve bu hakimiyet bize eksiksiz hizmet verebilme imkanı sağlamıştır.Çelik konstüksiyon,prefabrik ev,dubleks prefabrik ev uygun fiyatlarımızla kaliteli hizmet ve ürünlerimizi birleştirince ortaya çıkan sonuç karşısında başka firma arayışına girmeyeceksiniz. Çalışmalarımızı tüm şeffaflığıyla sürdürmeye özen gösteriyor, müşterilerimizin fikirlerine de çalışmalarımızda her zaman yer veriyoruz.

 

Hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti bir araya toplayan firmamız, yapacağı işi söz verdiği tarih ve saatte ilgilisine teslim etmektedir. Temellerine oturttuğu prensiplerinden asla taviz vermeyerek emin adımlarla yürümektedir. Ürün ve fiyat bilgisi için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. yaptığımız işlere şahit olmanız için sizleri en kısa zamanda firmamızda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

 

Öne Çıkarılanlar

Antakya Çelik Konstrüksiyon

Kolon, kiriş gibi ana taşıyıcı elemanları çelik olan yapılara çelik konstr

Antakya Prefabrik Ev Yapımı

Hayallerindeki eve sahip olmak isteyenlerin prefabrik ev yapımına yönelmesininin ne

Antakya Çelik Platform

Çelik Platform; fabrika, depo, alışveriş merkezi, hastane gibi daha çok b&

Yorumlar