Antakya Çelik Platform

Antakya Çelik Platform

Çelik Platform; fabrika, depo, alışveriş merkezi, hastane gibi daha çok büyük binalarda tercih edilen, tesise yeni bir alan kazandıran, istenilen ölçülerde üretilebilen ve ihtiyaç halinde kolaylıkla sökülüp tesisin farklı bir yerinde tekrar kurulabilen çelik konstrüksiyon sistemlerdir.
 

Çelik platformların sağlam ve ekonomik ve tekrar kullanılabilir olması en önemli tercih sebeplerindendir. Özellikle beton yapıların kullanımının zor ve maliyetli olması, son zamanlarda bu platformlara olan rağbetin oldukça artmasını sağlamıştır.
 

ÇELİK PLATFORM İMALATI

Çelik Platform imalatı; paslanmaz çelik, elektro galvaniz, elektrostatik boya kaplamalı ve siyah sac üzerine sıcak daldırma galvaniz olarak çeşitli yöntem ve malzemelerden yapılmaktadır. İmalat sürecinin her aşamasında gerekli kalite kontrollerinin yapılması önemlidir. İmalat sürecine girmeden önce muhakkak keşif çalışması yapılmalı, taşıyabileceği yük vb. statik hesaplar yapılmalı ve projelendirilmesi tamamlanmalı.
 

Zeray Prefabrik Çelik Yapı olarak, çelik platform imalatını nasıl gerçekleştiriyoruz?
 

Öncelikle çelik platformun uygulanacağı alanla ilgili keşif çalışması yapıyoruz. Keşif sonrası uzman ekibimizle şartnamelere uygun olarak statik hesaplamalar yapıyor, hazırlanan projeyi size sunuyoruz. Estetik görünümü ön planda tutarak kullanışlı ve dayanıklı sistemler üretiyor, imalatın her aşamasında yaptığımız kontroller ile ürün kalitesini güvence altında tutuyoruz. Son olarak, hazır olan ürünleri deneyimli montaj ekibimiz ile uygulama alanında kullanıma hazır hale getiriyoruz.
 


Çelik Platform tasarımı; müşteri ve proje ihtiyaçlarına göre farklı boyut ve özelliklerde yapılmaktadır. Teknik dayanımı ve yük hesapları yapılarak ihtiyacınıza en uygun ve size özel çelik platform tasarımları yapıyor, kendi tesisimizde uzman ekibimizle üretimini gerçekleştiriyoruz. Örnek tasarım ve modelleri için bizimle iletişime geçebilir, uzman ekibimize merak ettiğiniz tüm hususları danışabilirsiniz.
 

Çelik Platform Nerelerde Kullanılır?
 

Endüstriyel tesisler ve çevre yapılarında
Geçirgenlik, kaydırmazlık ve dayanıklılık gerektiren platformlarda
Taşınabilirlik, hafiflik ve güvenliğin bir arada önemli olduğu platformlarda
Kısa ve uzun vadeli portatif çalışma platformlarında
Yağlı, kirli, tozlu, kaygan vb. zeminli platformlarda
Baz istasyonları, aydınlatma ve reklam panolarında
Maden sanayi, baraj ve enerji santrallerinde
 
Çelik platform fiyatı; projenin özellikleri ve kullanılacak malzemeye göre değişkenlik gösterebilmektedir. Güncel fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


 

Öne Çıkarılanlar

Antakya Çelik Platform

Çelik Platform; fabrika, depo, alışveriş merkezi, hastane gibi daha çok b&

Antakya Çelik Yapı

Malzeme biliminin en önemli prensiplerinden biri olan hafif bir malzemeyle yük

Antakya Prefabrik Yapı

Prefabrik ne demek diye düşünüldüğünde hiç şüphesiz

Yorumlar